top of page

PENDİK VOLEYBOL SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL OKULUNA HOŞGELDİNİZ

                                      

        2021-2022 sezonu kayıtlarımız devam etmektedir. Ön Kayıt için 

Voleybol okulu eğitimini gören ve başarılı her sporcu Türkiye Voleybol Federasyonu resmi liglerinde mücadele eden takımlarımızda lisanslı oyuncu olacaklardır.

 

Deneme antrenmanlarımız ücretsizdir. Voleybol okulumuza ön kayıt formunu doldurarak veya iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Voleybol okulu 7-17 yaş aralığından oluşmaktadır.

 

Voleybol okulumuz hafta sonu ;
                                                  7-12 YAŞ                                      12-17 YAŞ

Cumartesi :   1'er saat             10:00 - 11:00                                 11:00 - 12:00

Pazar        :   1'er  saat             10:00 - 11:00                                 11:00 - 12:00

 

Haftada 2 saat ve toplamda 80 saatlik eğitim programından oluşmaktadır. Bu eğitim programını tamamlayan her sporcu antrenörlerimizin onayı ile eğitimden başarılı sayıldığı takdirde takımlarımızda lisanslı oyuncu olarak resmi liglerde mücadele edeceklerdir. Yetenekli olan ve fiziksel gelişimini erken tamamlayan sporcularımız ise yine antrenörlerimizin gözlemleri ve onayı ile de takımlarımızda daha erken lisanslı oynama şansı yakalayacaktır. Bu süreçte alanında lisans eğitimini tamamlamış, tecrübeli 2.lige terfi maçlarında İstanbul 1.liği ve Türkiye 2.liği derecesi olan Başantrenör Serkan Uslu ile yine alanında tecrübeli yardımcı antrenörlerimiz tarafından eğitim verilecektir. Verilen eğitimin temel amacı çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlarken, sporcularımızın aynı zamanda sosyal bir yaşantının farkındalığını oluşturmak, onlara sporun yararlarını doğru şekliyle öğretmek, takım arkadaşları ile iletişim kurma becerilerinin gelişmesini sağlamaktır.

bottom of page