PENDİK VOLEYBOL SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL OKULUNA HOŞGELDİNİZ

                                      

        2020-2021 sezonu kayıtlarımız başlamıştır. Ön Kayıt için 

Voleybol okulu eğitimini gören ve başarılı her sporcu Türkiye Voleybol Federasyonu resmi liglerinde mücadele eden takımlarımızda lisanslı oyuncu olacaklardır.

 

Deneme antrenmanlarımız ücretsizdir. Voleybol okulumuza ön kayıt formunu doldurarak veya iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Voleybol okulu 7-17 yaş aralığından oluşmaktadır.

 

Voleybol okulumuz hafta sonu ;

 

Cumartesi :   1 saat 15 dakika    10:00 - 11:15           

Pazar        :   1 saat 15 dakika    10:00 - 11: 15

 

Haftada 2 buçuk saat ve toplamda 90 saatlik eğitim programından oluşmaktadır. Bu eğitim programını tamamlayan her sporcu antrenörlerimizin onayı ile eğitimden başarılı sayıldığı takdirde takımlarımızda lisanslı oyuncu olarak resmi liglerde mücadele edeceklerdir. Yetenekli olan ve fiziksel gelişimini erken tamamlayan sporcularımız ise yine antrenörlerimizin gözlemleri ve onayı ile de takımlarımızda daha erken lisanslı oynama şansı yakalayacaktır. Bu süreçte alanında lisans eğitimini tamamlamış, tecrübeli 2.lige terfi maçlarında İstanbul 1.liği ve Türkiye 2.liği derecesi olan Başantrenör Serkan Uslu ile yine alanında tecrübeli yardımcı antrenörlerimiz tarafından eğitim verilecektir. Verilen eğitimin temel amacı çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlarken, sporcularımızın aynı zamanda sosyal bir yaşantının farkındalığını oluşturmak, onlara sporun yararlarını doğru şekliyle öğretmek, takım arkadaşları ile iletişim kurma becerilerinin gelişmesini sağlamaktır.